Božský tábor

Datum: 08.09.2014 | Vložil: Pivča

Nejprve se vrátím na Lužnici. I když netekla a byla jako hrachovka, tak to pro mě to byl bezvadný týden. Moc se mi líbilo v Táboře, hlavně na strašidlech :-), kde jsem taky zařvala leknutím a Barbie snad ani řvát nepřestala :-). Poslední den nám to konečně i teklo a všichni jste to zvládli bez většího remcání snažili se hledat to pozitivní. Na vodě jste si mákli a večery u ohně byly skvělé. Letos byla také bezvadná celoroční hra. Moc děkuji Boní a Símě, za její realizaci na táboře, ale také velmi děkuji skrytému šikovnému pomocníkovi, který hru pomáhal chystat z domova a vdechl jí duši. A to ČERTÍKOVI. Myslím si, že Vás i nás to bavilo. Novou změnou na táboře byl Jarýnek. Pro nás, admiralitu, to byla nesmírná pomoc. Jelikož ten čas, co jindy trávíme v kuchyni, celé nervozní a upocené, za nás odpracoval JArýnek. Vím, že to bylo jiné, musely jste si na to zvyknout, ale jednoznačně z mého pohledu pozitivní věc - kuchař na táboře. Také děkuji RUSI, za její elán a nadšení, se kterým vždy přijela a strašně nás tou svou energií nadopovala a vyprovokovala k mnoha hrám, ale také k práci. MALI za léčení bolístek i dušiček. HERMI za pomoc se zástupcováním a organizaci dalšího programu. Když si prohlížím fotky, je na nich mnoho smíchu a legrace, při koupání, hrách na vodě, táboráku. Jsou na nich zachyceny vzácné a silné okamžiky ze slibu. Ještě teď vidím, jak nám to nechtělo chytnout. :-) Ale osvícená skála vypadala tajuplně a úžasně. Vaše božské kostýmy byly naprosto boží....Velmi důležitý je týmový duch, táhnout za jeden provaz. A to nejen v partě při hře, ale i skautky mezi sebou, žabičky mezi sebou a nás admiralitu nevyjímaje. Je dobré se na věci podívat i očima toho druhého a zkusit mu potom pomoci, nabídnout se, pokud vidím, že někdo něco nestíhá, nejde mu to...A to se někdy trochu ztratilo. U Vás i u nás. Silnější chrání slabšího, šikovnější pomůže méně šikovnému, atd. Snažím se být se všemi kamarád, ne jen s tou ze svého stanu...Všichni se celý život učíme, i já samozřejmě a snažíme se poučit ze svých chyb. Jedno je ale jisté, čas, který trávím s oddílem, je pro mě čas vzácný, šťastný a pevně doufám, že těch super chvil s Vámi, zažiju ještě moc......:-)

Přidat nový příspěvek